• HAKKIMIZDA
 • İLETİŞİM

 • YURTDIŞI
 • YURTİÇİ
 • GEMİ TURLARI
 • NEHİR TURLARI
 • VİZESİZ TURLAR
 • TATİL DÖNEMLERİ
 • GALERİ
 • 0216 355 55 75    0533 707 32 11
  GÜNEY FRANSA TURU ÖZEL  AĞUSTOS
  GÜNEY FRANSA TURU ÖZEL  AĞUSTOS
  GÜNEY FRANSA TURU ÖZEL  AĞUSTOS
  GÜNEY FRANSA TURU ÖZEL  AĞUSTOS
  GÜNEY FRANSA TURU ÖZEL  AĞUSTOS
  GÜNEY FRANSA TURU ÖZEL AĞUSTOS
  699
  Tek kişi farkı: 220
  3 Gece 4 Gün
  Oda Kahvaltı
  İSTANBUL
  THY
  Vize Gerekiyor
  Tarihler
  19.8.2018 - 22.8.2018

  SİZİ ARAYALIM

  CANLI DESTEK

  +90 216 355 55 75

  +90 533 707 32 11

  KURBAN BAYRAMI ÖZEL! GUNEY FRANSA TURU   3 GECE / 4 GÜN  

  19-22 Ağustos 2018     Aix En Provence (3)      TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

  Mor Lavanta Tarlaları & Taş Evler & Yeşil Ağaçlar & Mavi Gökyüzü ve Huzur …


   

  1. Gün : İstanbul  – Marsilya – Aix En Provence // 19 Ağustos 2018 Pazar

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 05:30'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 08:25'de Türk Havayollarına ait TK 1365 sefer sayılı uçağıyla Marsilya’ya hareket. Yerel saatle 10:50’de Marsilya’ya varış. Havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla Aix En Provence transferimizin ardından panoramik Aix En Provence turumuzu gerçekleştiriyoruz.  Tur sonrası otelimize transfer, yerleşme ve geceleme Aix en Provence’da otelimizde.

  2. Gün  : Aix En Provence  // 20 Ağustos 2018 Pazartesi

  Sabah kahvaltısı sonrası  serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için esktra Avignon ve Baux de Provence turuna katılma imkanı. Tarihi Merkezi ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan “Papalar Şehri” Avignon turumuza başlıyoruz. İlk durağımız 13. ve 14. yüzyıllarda kentte ikamet eden Papaların ikametgahı olan Papalık Sarayı.  Şehrin en önemli yapıtlarından olan bu muazzam mekanı gezdikten sonra sokaklar ve caddelerde Avignon’u keşfetmeye devam ediyoruz. Ünlü Avignon Köprüsü’nü ziyaret edeceğiz. Daha sonra özel aracımız ile şehrin kuzeyine hareket ediyor ve yöreye ait üzümlerin işlendiği bir mahzeni ziyaret ediyoruz. Ardından ortaçağ kasabası Baux de Provence’e geçiyoruz. Tanıtım gezimizin ardından yemek ve alışveriş için serbest zaman. Konaklama  Aix En Provence’da otelimizde.

  Avignon ve Baux de Provence Turu :  120 €

  3. Gün : Aix En Provence  // 21 Ağustos 2018 Salı

  Sabah kahvaltısı sonrası  serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için extra  St. Tropez ve Port Grimaud turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Fransa rivierasının en sosyetik kasabalarını ve Fransa’nın Venedik’i sayılan kanalları ile ünlü Port Grimaud’yu görme imkanı bulacaksınız. Saint Tropez yolu üzerinde ünlü Fransız mimar Francois Spoerry’in Venedik kanallarını düşünerek planladığı, deniz kenarında kanalların açılması ile oluşturulmuş sahil kasabasını ziyaret ediyoruz. Port Grimaud’dan sonra Saint Tropez için yola çıkıyoruz Akdeniz Jet Sosyetesinin buluşma yeri olan ve yıllar önce Brigitte Bardot 'nun meşhur ettiği bu çok şık sahil şehri St Tropez’de, kısa bir yürüyüş turu sonrası, onlarca butikten alışveriş yapabilme ya da muhteşem yatlarla dolu limanda bir kahve için serbest zaman.

   Konaklama Aix En Provence’da otelimizde.

  St. Tropez ve Port Grimaud turu:  120 €
   

  4. Gün  : Aix En Provence  – Marsilya - İstanbul  // 22 Ağustos 2018 Çarşamba

  Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve buluşma saatinde özel aracımızla Marsilya havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayollarına ait TK1368 sefer sayılı uçağı ile saat 17:50’de İstanbul'a hareket. İstanbul'a yerel saatle 21:55’de varış. Ve turumuzun sonu.  Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

  ****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****

   

  OTEL;

   

  4*Hotel Novotel Aix en Provence Beaumanoir Hotel vb.  – Standart Oda, kahvaltı dahil konaklama

  http://www.novotel.com/gb/hotel-0393-novotel-aix-en-provence-beaumanoir-les-3-sautets/index.shtml

   

   

   

   

   

  Paket Fiyata Dahil  Hizmetler

  ·         THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Marsilya  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri

  ·         Havalimanı vergileri

  ·         Aix En Provence’da 4* otelde 3 gece konaklamalar,

  ·         Sabah Kahvaltıları

  ·         Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

  ·         Panoramik Aix En Provence şehir turu

  ·         Türkçe rehberlik hizmeti

   

  Paket Fiyata Dahil  Olmayan  Hizmetler

  ·         Yurtdışı Çıkış Harç Pulu              (15 TL)

  ·         Seyahat Sigortası

  ·         Kişisel harcamalar

  ·         Ekstra turlar
   

  Aborda Turizm havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Aborda Turizm sorumlu tutulamaz. Aborda Turizm gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Aborda Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Aborda Turizm  sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

   

  Kontenjan dahilinde fiyatlar kademeli olarak artış gösterebilir.