• HAKKIMIZDA
 • İLETİŞİM

 • YURTDIŞI
 • YURTİÇİ
 • GEMİ TURLARI
 • NEHİR TURLARI
 • VİZESİZ TURLAR
 • TATİL DÖNEMLERİ
 • GALERİ
 • 0216 355 55 75    0533 707 32 11
  VİZESİZ GÜNEY AMERİKA BREZİLYA & ARJANTİN ŞUBAT
  VİZESİZ GÜNEY AMERİKA BREZİLYA & ARJANTİN ŞUBAT
  VİZESİZ GÜNEY AMERİKA BREZİLYA & ARJANTİN ŞUBAT
  VİZESİZ GÜNEY AMERİKA BREZİLYA & ARJANTİN ŞUBAT
  VİZESİZ GÜNEY AMERİKA BREZİLYA & ARJANTİN ŞUBAT
  VİZESİZ GÜNEY AMERİKA BREZİLYA & ARJANTİN ŞUBAT
  2999 $
  Tek kişi farkı: Sorunuz
  8 Gece 9 Gün
  Oda Kahvaltı
  İSTANBUL
  THY
  Vizesiz
  Tarihler
  22.2.2018 - 2.3.2018
  15.3.2018 - 23.3.2018

  SİZİ ARAYALIM

  CANLI DESTEK

  +90 216 355 55 75

  +90 533 707 32 11
  THY’NİN DİREKT SEFERLERİ İLE KISA GÜNEY AMERİKA BREZİLYA / ARJANTİN
   
  Rio de Janeiro (3) (Corcovado Tepesi & Sugar Loaf & Niteroi – Samba Show) / Iguaçu Şelaleleri (2) (Arjantin Milli Parkı – Garganta del Diablo) / Buenos Aires (2 gece – 3 gün) 
   
  (Delta & Tigre- Gaucho Kowboyları) 
   
  22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE: İSTANBUL / SAO PAOLO / RİO DE JANEİRO

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali –THY kontuarı önünde sabah 07:30 da buluşma. Rehberimizin misafirlerimize gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Daha sonra THY’ye ait TK 015 nolu sefer ile saat 10:35 de Sao Paolo’ya hareket ve yerel saat ile 19:15 de varış. Sao Paolo’da yapılacak gümrük, pasaport işlemleri ve aktarmanın ardından yerel Havayollarına ait bir sefer ile 22:15 de Güney Amerika Kıtasının turizm mabedi olarak bilinen ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Rio de Janeiro’ya hareket ve kısa bir uçuştan sonra 23:25 de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

   

  23 ŞUBAT 2018 CUMA: RİO DE JANEİRO

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra bu güzel şehri tanıtan bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Silva Köprüsü, Guana Bara Körfezi, Dünyaca ünlü Copa Cabana ve Ipanema Plajları, Maracana Stadyumu, Katedral, Şehir Tiyatrosu, Corcovado, Kraliyet Sarayı, Güzel Sanatlar Müzesi, Milli Kütüphane, Vargas Caddesi göreceğimiz yerler. Bununla birlikte Rio’nun iki tepesinden biri olan Corcovado Tepesine çıkacağız. Rio’nun sembolü olmuş tepedeki ünlü İsa Heykelini görecek ve İsviçreliler tarafından yapılmış olan ünlü Monorail adlı raylı sisteme binerek tepeye çıkacak ve Rio’nun o doyumsuz manzarasını göreceksiniz. Turdan sonra dünyanın en büyük değerli taş üreticilerinden biri olan Brezilya’nın en büyük mücevher fabrikasını ve mağazasını gezeceğiz. Ardından otelimizin havuzundan veya sahilden, denizden, güneşten istifade etmek için serbest zaman. Akşam arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yerel bir restoranda alınacak akşam yemeğinin ardından dünyanın en güzel dans gösterilerinden biri olan ve adı ülke ile özdeşleşmiş Plataforma’da Samba programına iştirak edebilirler. (Rio’da Samba Show’un gerek turistler gerekse yerli halk için icra edildiği tek bir yer vardır ) Geceleme otelimizde. (Corcovado Tepesine çıkış bazen çok kalabalık olabilmektedir. Bu yüzden uzun bir süre sıra beklememek adına Tepeye monorail yerine otobüs ile de çıkılabilir)

   

  24 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ: RİO DE JANEİRO

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Sugar Loaf ve Niteroi turuna katılabilirler. Bu turumuzda Rio şehrinin 2 yüksek tepesinden biri olan ve adını şeker çuvalına benzediği için Portekiz’ce “Şeker Çuvalı” anlamına gelen Pao de Acucar olarak alan Sugar Loaf tepesine çıkacağız. Toplam 2 teleferik yolculuğu ile ulaşılabilen bu tepede Rio şehrinin 400 metre yükseklikten manzarasına tanık olacak, şehrin önemli plaj semtleri olan Copacabana, Botafogo ve Flamengo’yu fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Ardından Rio şehrinin hemen her yerinden görülebilen Guanabara körfezini boydan boya geçen, toplam uzunluğu 14 kilometreyi bulan Niteroi köprüsünden geçerek şehrin en güzel ve en elit banliyölerinden biri olan Niteroi bölgesini ziyaret edeceğiz. Brezilya’nın yetiştirdiği en ünlü çağdaş mimarlardan biri olan Oscar Niemeyer’in imzasını taşıyan Niteroi Çağdaş sanatlar müzesinin bahçesinden muhteşem Rio manzarasını seyrettikten sonra otelimize geri döneceğiz. Öğleden sonra plajdan ve otelin imkanlarından faydalanmak, alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

   

  25 ŞUBAT 2018 PAZAR: RİO DE JANEİRO / IGUAÇU ŞELALELERİ

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir) Check-in işlemlerinden sonra dünyanın en büyük 3 şelalesinden biri olan Iguaçu Şelalelerine Yerel havayollarına ait bir sefer ile hareket. Yaklaşık 2 saat 20 dakikalık bir uçuştan sonra yağmur ormanları içerisinde bulunan havalimanına iniş. (Bugünkü Rio / Iguaçu uçuşu aktarmalı ve biraz daha erken ya da biraz daha geç olabilir) Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. (Uluslar arası otelcilik kuralları gereği otel odalarınız tarafınıza öğlen saat 12:00 ile 14:00 arasında teslim edilecektir.) Odaların dağılımının ardından Iguaçu şelalelerini tanıtan, yürüyerek bir tur yapacağız. (yanınıza bol miktarda film alınız ve makinelerinizi şarj ediniz) Turdan sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşamüzeri ise kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz ve hayatınızın en güzel tecrübelerinden biri olarak değerlendirebileceğimiz zodiac ile Parana Nehri ve Jungle turuna ekstra olarak katılabilirsiniz. (bu tura iştirak ederken yanınıza yedek olarak şort, tişört ve havlu alınız, yanınızda değerli eşyalarınızı götürmeyiniz) Geceleme otelimizde.

   

  26 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ: IGUAÇU ŞELALELERİ

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra dinlenmek ve otelimizin imkanlarından istifade etmek için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Milli Parklar turuna iştirak edebilirler.  (şayet bu tura iştirak edecekseniz makinelerinizi mutlakair gece önceden şarj ediniz) Bu turumuzda ülke değiştirerek (bugün için yanınıza mutlaka pasaportlarınızı alınız) Arjantin tarafına geçip Milli Parkı ziyaret edeceğiz. Burada Iguacu Şelalelerini farklı bir açıdan görebileceğimiz Arjantin tarafındaki Iguazu Milli Parkına giriş yapacağız. Park girişinden bineceğimiz mini-tren ile manzaralı kısa bir yolculuğun ardından son durakta inerek şelalelerin etkisini en iyi hissedebileceğimiz Gargante Del Diablo (Şeytan Gırtlağı) noktasına kadar nehir üzerine kurulmuş metal köprülerden geçerek varacağız. Burada altımızdan saniyede binlerce metreküp su dökülürken şelalenin etkisini çok daha iyi hissedeceğiz. Birbirinden güzel fotoğraf karelerini yakalayacağımız bu yürüyüşün ardından yine mini tren ile Iguazu şelalelerinin en güzel manzaralarını görebileceğimiz yürüyüş parkuruna gideceğiz. Burada Arjantin hükümeti tarafından kurulmuş olan birbirinden güzel teras ve manzara noktasından şelalelerin çok etkileyici görüntülerine tanık olacağız. Park gezimizin ardından Milli Parkın açılmasıyla burada kurulmuş olan Puerto Iguazu şehrine giderek burada Rio Iguacu nehrinin Rio Parana nehrine katıldığı noktada 3 ülkeyi aynı karede fotoğraflama şansına sahip olacağız. (Arjantin tarafındaki bu fotoğraf noktasında durduğumuzda sağımızda Brezilya, karşımızdaysa Paraguay yer alır) Geceleme otelimizde.

   

  27 ŞUBAT 2018 SALI: IGUAÇU ŞELALELERİ / BUENOS AİRES

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel aracımız ile 3 ülkeyi birbirinden ayıran dostluk köprüsünden sınırı geçerek Arjantin tarafındaki havalimanına transfer. (Brezilya / Arjantin / Paraguay) (Pasaport işlemleri sınırda yapılmakta olup sınırı geçerken otobüs değiştirmek gerekebilir) (Bu sabah arzu edenler rehberlerin sabah erken kalkmak suretiyle ekstra olarak organize edeceği Şelaleler üzerinde helikopter turuna iştirak edebilirler) Check-in işlemlerinden sonra yerel havayollarına ait bir sefer ile Güney Amerika Kıtasının Barcelona’sı diye adlandırılan, tangolar diyarı, Arjantin’in başkenti Buenos Aires’e hareket. Yaklaşık 2 saatlik bir uçuştan sonra varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer olmadan önce bu güzel, düzenli Avrupai şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında San Martin Alanı, Avenida Julio 9, Obelisk, Casa Rosada, Palermo parkı, San Thelmo, La Recoletta, Eva Peron’un mezarı, Florida alışveriş caddesi, Pilar Kilisesi, eski ve yeni limanların bulunduğu La Boca, Metropolitan Katedrali, Kongre Sarayı, ve Colon Tiyatrosu göreceğimiz yerler. Turdan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Alışverişlerinizi Buenos Aires’in en ünlü alışveriş bölgesi olan, trafiğe kapalı Parque Florida’da yapabilirsiniz. (Galerias Pacifico Alışveriş Merkezi) Akşam arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yemekli gece ışıklar altında Puerto Madero & La Recoletta turuna katılabilirler. Bu turumuzda Buenos Aires’in en önemli iki bölgesini ışıklar altında görecek (Puerto Madero eski metruk bir liman bölgesi olup daha sonra büyük paralar harcanarak çok güzel restoranların, pubların, barların açıldığı muhteşem bir bölge olmuştur. La Recoletta ise Buenos Aires gece hayatının kalbinin attığı yer olmakla beraber şehrin Paris kesimi diye adlandırılır. (Bu bölgede çok lüks evler, butikler, cafeler ve barlar bulunmaktadır) Akşam yemeğinizi yerel bir restoranda alacaksınız. Geceleme otelimizde.

   

  28 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA: BUENOS AİRES

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yemekli ve kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz Gaucho Kowboyları turuna katılabilirler. Dünyanın 1 numaralı Kırmızı Et ihracatçısı konumunda olan Arjantin’in kültüründe çok önemli bir yere sahip olan Gaucho ‘ların (Yerel Çobanlar)  yaşamına kısa da olsa tanık olacağınız bu turda Buenos Aires dışında çok güzel bir çiftliğe gideceğiz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuz sırasında Arjantin’in verimli tarım alanları ve hayvan çiftliklerini göreceksiniz. Çiftlikte ücretsiz ata binebilir , yemyeşil çimlerinde güneşlenebilirsiniz. Arjantin usulü güzel bir öğle yemeğinin ardından Gaucholar’ın at üstünde hünerlerini sergilediği çok güzel bir şov seyredeceğiz. Güzel bir günün ardından öğleden sonra Buenos Aires’e dönüşte alışveriş yapmak için serbest zaman. Akşam ise kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Tango’nun anavatanı Arjantin’in eski bir Tango evinde Yemekli Tango Show programına katılabilirsiniz. Bu tango evleri tarihi özelliklere sahip olup, Arjantin’in milli dansı olan Tango’yu Buenos Aires’te en güzel şekliyle icra eden mükemmel ambiansa sahip yerlerdir. Turdan sonra otelimize dönüş ve dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

  01 MART 2018 PERŞEMBE: BUENOS AİRES / İSTANBUL

  Sabah alınacak kahvaltıdan öğlen 12:00 de otelimizden check-out. Daha sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Bugün odalarınızı akşam saat 20:00 ye kadar kullanabilirsiniz. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Delta / Tigre turuna iştirak edebilirler. Bu turumuz esnasında Buenos Aires’in Rio de la Plata Nehri kıyılarına kurulmuş olan yerleşim bölgelerini, El Turco diye bilinen Carlos Menem’in ikametgahını görecek, tekne ile nehirde gezecek, Buenos Aires’in şehir dışındaki en güzel yerlerini göreceksiniz. Turdan sonra otelimize dönüş ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra THY’ye ait TK 016 nolu sefer ile 23:50 de İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

   

  02 MART 2018 CUMA: İSTANBUL

  Akşam saat farkından dolayı yerel saat ile 22:10 da varış turumuzun sonu. (THY’nin Buenos Aires / İstanbul uçuşları esnasında TK 016 sefer sayılı uçak Sao Paolo’da 1 saat 25 dakikalık yolcu indirme / bindirme ve yakıt ikmali işlemleri yapmaktadır)

   

  TOPLAM 08 GECE / 09 GÜN

  Tur Kodu Çıkış Tarihi Havayolu Gün Sayısı 2'li odada vergiler dahil kişi başı İki kişilik Odada kişi başı (Vergiler Hariç) Tek kişi Farkı Üçüncü Kişi Ücreti  2-12 Yaş Arası
  G220218EZE  22.02.18                                              15.03.18 THY 09 GÜN 2.999 $ 2.549 $ 499 $ 2.499 $ 2.349 $

   

   

   

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:

  *İstanbul / Sao Paolo  - Buenos Aires / İstanbul arası THY ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.

  *THY’nin tüm havalimanı ve güvenlik vergileri.

  *Sao Paolo / Rio de Janeiro / Iguaçu Şelaleleri / Buenos Aires arası yerel havayolları ile ekonomi sınıfı tek yön uçuşlar.

  *Yerel havayollarının tüm havalimanı ve güvenlik vergileri.

  *Buenos Aires’te 2 gece - 3 gün gece Hotel Intercontinental’de, Iguaçu’da 2 gece Hotel Bourbon’da, Rio de Janeiro’da 3 gece Hotel Rio Othon Palace’da veya bir benzerlerinde yatak kahvaltı bazında konaklamalar.

  *Tüm Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.

  *Her şehirde yarımşar günlük panoramik şehir turu. (Iguaçu’da şelale turu yürüyerek yapılmaktadır.) (Rio de Janeiro’da Corcovado Tepesi turu dahildir)

  *Iguaçu’da Brezilya tarafından Arjantin tarafına özel araç ile sınır geçişi.

  *Türsab zorunlu seyahat ve iflas sigortası.

  *Tecrübeli Golden Bay Tour rehberlik hizmetleri.

   

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  *Programda belirtilmemiş olan öğle ve akşam yemekleri.

  *Programda belirtilmiş olan yemek esnasında alınacak olan içki veya meşrubatlar.

  *Kalınacak olan otellerdeki şahsi harcamalar (telefon, minibar, kuru temizleme, vb.)

  *Kişi Başına 15 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.

  *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası (Golden Bay Tour’un kendi ofislerinden ücreti mukabilinde yaptırabilir ve sigorta kapsamını detaylı olarak öğrenebilirsiniz)

  **Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında ya da seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık %75 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

   

  ABORDA TURİZM, gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları yeterli katılım sağlanamaz ise gezi başlangıcından 15 gün önce iptal edebilir veya kısmen gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Fiyatlar ilanın yayınlandığı gün geçerlidir. Ödemeler ödeme yapılacak günün merkez bankası satış efektif kuru baz alınarak yapılmaktadır.