• HAKKIMIZDA
 • İLETİŞİM

 • YURTDIŞI
 • YURTİÇİ
 • GEMİ TURLARI
 • NEHİR TURLARI
 • VİZESİZ TURLAR
 • TATİL DÖNEMLERİ
 • GALERİ
 • 0216 355 55 75    0533 707 32 11
  BAŞTANBAŞA GÜNEY AMERİKA – 5 ÜLKE
  BAŞTANBAŞA GÜNEY AMERİKA – 5 ÜLKE
  BAŞTANBAŞA GÜNEY AMERİKA – 5 ÜLKE
  BAŞTANBAŞA GÜNEY AMERİKA – 5 ÜLKE
  BAŞTANBAŞA GÜNEY AMERİKA – 5 ÜLKE
  BAŞTANBAŞA GÜNEY AMERİKA – 5 ÜLKE
  4599 $
  Tek kişi farkı: Sorunuz
  15 GECE / 16 GÜN
  Yarım Pansiyon
  Oda Kahvaltı
  İSTANBUL
  AİR FRANCE
  Vizesiz
  Tarihler
  14.2.2018 - 1.3.2018
  21.3.2018 - 5.4.2018

  SİZİ ARAYALIM

  CANLI DESTEK

  +90 216 355 55 75

  +90 533 707 32 11
  BREZİLYA / ARJANTİN (URUGUAY) / ŞİLİ / PERU 
   
  Rio de Janeiro (2) (Corcovado – Favela & Tijuca) 
  Iguaçu (2) (Ciudad del Este) / Buenos Aires (3) (Delta & Tigre) (Gaucho) 
  Santiago de Chile (2) (Valparaiso – Vina del Mar) (Şili Foklorik Gecesi) 
  Lima (1) (Larco Herrera – Miraflores) / Cuzco (3) 
  (Macchu Pichu) (Pisac Yerli Pazarı) 
   

  14 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA: İSTANBUL / PARİS / RİO DE JANEİRO

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Golden Bay Tour – Air France Havayolları kontuarı önünde sabaha karşı saat 16:35 ’de buluşma. rehberimizin misafirlerimize gerekli evrak ve seyahat belgelerini vermesinin ardından, sırasıyla check-in, pasaport ve gümrük işlemleri yapılacaktır. Daha sonra AF 1891 nolu sefer ile 19:35 de Paris’e hareket ve yerel saat ile 21:15 de varış. Burada yapılacak kısa bir aktarmanın ardından AF 442 nolu sefer ile 23:35 de Güney Amerika Kıt’a sının turizm mabedi olarak bilinen ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Rio de Janeiro’ya hareket. Geceleme uçakta.

   

  15 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE: RİO DE JANEİRO

  Sabah yerel saat ile 08:10 da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Silva Köprüsü, Guana Bara Körfezi, Dünyaca ünlü Copa Cabana ve Ipanema Plajları, Maracana Stadyumu, Katedral, Şehir Tiyatrosu, Corcovado, Kraliyet Sarayı, Güzel Sanatlar Müzesi, Milli Kütüphane, Vargas Caddesi göreceğimiz yerler. Turdan sonra dünyanın en büyük değerli taş üreticilerinden biri olan Brezilya’nın en büyük mücevher fabrikasını ve mağazasını gezeceğiz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. (Corcovado Tepesine çıkış bazen çok kalabalık olabilmektedir. Bu yüzden uzun bir süre sıra beklememek adına Tepeye monorail yerine otobüs ile de çıkılabilir) Akşam arzu edenler rehberleri ile birlikte Copacabana Plajında yürüyüşe çıkabilir ya da plaj yolu üzerinde kurulan otantik pazardan el işi eşyalar yada oldukça ucuza yağlı boya tablolar satın alabilirler. Geceleme otelimizde.

   

  16 ŞUBAT 2018 CUMA: RİO DE JANEİRO

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Corcovado ve Niteroi turuna iştirak edebilirler. Bu turumuzda Rio şehrinin 2 yüksek tepesinden biri olan Bununla birlikte Rio’nun iki tepesinden biri olan Corcovado Tepesine çıkacağız. Rio’nun sembolü olmuş tepedeki ünlü İsa Heykelini görecek ve İsviçreliler tarafından yapılmış olan ünlü Monorail adlı raylı sisteme binerek tepeye çıkacak ve Rio’nun o doyumsuz manzarasını göreceksiniz. Ardından Rio şehrinin hemen her yerinden görülebilen Guanabara körfezini boydan boya geçen, toplam uzunluğu 14 kilometreyi bulan Niteroi köprüsünden geçerek şehrin en güzel ve en elit banliyölerinden biri olan Niteroi bölgesini ziyaret edeceğiz. Brezilya’nın yetiştirdiği en ünlü çağdaş mimarlardan biri olan Oscar Niemeyer’in imzasını taşıyan Niteroi Çağdaş sanatlar müzesinin bahçesinden muhteşem Rio manzarasını seyrettikten sonra otelimize geri döneceğiz. Öğleden sonra plajdan ve otelin imkanlarından faydalanmak, alışveriş yapmak ve çevreyi tanımak için serbest zaman.  Akşam ise arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yerel bir restoranda alınacak akşam yemeğinin ardından dünyanın en güzel dans gösterilerinden biri olan ve adı ülke ile özdeşleşmiş Plataforma’da Samba programına iştirak edebilirler. (Rio’da Samba Show’un gerek turistler gerekse yerli halk için icra edildiği tek bir yer vardır ) Geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde.

   

  17 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ: RİO DE JANEİRO / İGUAÇU ŞELALELERİ

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra yerel havayollarına ait bir sefer ile dünyanın en büyük 3 şelalesinden biri olan Iguaçu Şelalelerine hareket. Yaklşaık 2 saat 10 dakikalık bir uçuştan sonra varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra Iguaçu Şelalelerini tanıtan, yürüyerek bir tur yapacağız. (Otele check-in saati saat 14:00 ila 15:00 arasıdır. Rehberiniz odalarınızı sizlere bir an evvel verebilmek adına gereken gayreti gösterecektir) (makinelerinizi önceden lütfen şarj ediniz) Turdan sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşamüzeri ise kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz ve hayatınızın en güzel tecrübelerinden biri olarak değerlendirebileceğimiz zodiac ile Parana Nehri ve Jungle turuna ekstra olarak katılabilirsiniz. (bu tura iştirak ederken yanınıza yedek olarak şort, tişört ve havlu alınız, yanınızda değerli eşyalarınızı götürmeyiniz) Geceleme otelimizde. (Bugün içerisinde Rio / Iguaçu uçuşu aktarmalı, başka bir havayolu ile ve daha geç bir saatte olabilir) Geceleme otelimizde.

   

  18 ŞUBAT 2018 PAZAR: İGUAÇU ŞELALELERİ

  Kahvaltıdan sonra dinlenmek ve otelimizin havuzundan ve diğer fasilitelerinden faydalanmak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Milli Parklar turuna iştirak edebilirler.  (şayet bu tura iştirak edecekseniz makinelerinizi mutlaka bir gece önceden şarj ediniz) Bu turumuzda ülke değiştirerek (bugün için yanınıza mutlaka pasaportlarınızı alınız) Arjantin tarafına geçip Milli Parkı ziyaret edeceğiz. Burada Iguacu Şelalelerini farklı bir açıdan görebileceğimiz Arjantin tarafındaki Iguazu Milli Parkına giriş yapacağız. Park girişinden bineceğimiz mini-tren ile manzaralı kısa bir yolculuğun ardından son durakta inerek şelalelerin etkisini en iyi hissedebileceğimiz Garganta Del Diablo (Şeytan Gırtlağı) noktasına kadar nehir üzerine kurulmuş metal köprülerden geçerek varacağız. Burada altımızdan saniyede binlerce metreküp su dökülürken şelalenin etkisini çok daha iyi hissedeceğiz. Birbirinden güzel fotoğraf karelerini yakalayacağımız bu yürüyüşün ardından yine mini tren ile Iguazu şelalelerinin en güzel manzaralarını görebileceğimiz yürüyüş parkuruna gideceğiz. Burada Arjantin hükümeti tarafından kurulmuş olan birbirinden güzel teras ve manzara noktasından şelalelerin çok etkileyici görüntülerine tanık olacağız. Park gezimizin ardından Milli Parkın açılmasıyla burada kurulmuş olan Puerto Iguazu şehrine giderek burada Rio Iguacu nehrinin Rio Parana nehrine katıldığı noktada 3 ülkeyi aynı karede fotoğraflama şansına sahip olacağız. (Arjantin tarafındaki bu fotoğraf noktasında durduğumuzda sağımızda Brezilya , karşımızdaysa Paraguay yer alır) Akşam ise arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği zengin açık büfe yemekli Iguaçu Geceleri adlı Raffa Inn yemekli show programına katılabilirler. Bu yemek esnasında 5 Latin Amerika ülkesinin harikulade folklorik danslarını izleyeceksiniz. Geceleme otelimizde.

   

  19 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ: IGUAÇU ŞELALELERİ / BUENOS AİRES

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra özel otobüsümüz ile 3 ülkeyi birbirinden ayıran dostluk köprüsünden sınırı geçerek Arjantin tarafındaki havalimanına transfer. (ARZU EDENLER BU SABAH ERKEN KALKMAK KAYDIYLA REHBERLERİNİN EKSTRA OLARAK DÜZENLEYECEĞİ ŞELALELER ÜZERİNDE HELİKOPTER TURUNA İŞTİRAK EDEBİLİRLER)  (Brezilya / Arjantin / Paraguay) (Pasaport işlemleri sınırda yapılmakta olup sınırı geçerken otobüs değiştirmek gerekebilir.) Check-in işlemlerinden sonra AR 1721 nolu sefer ile 11:45 de kıt’a nın Barcelona’sı diye adlandırılan, tangolar diyarı, Arjantin’in başkenti Buenos Aires’e hareket ve 13:40 da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer olmadan önce bu güzel şehri tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında San Martin Alanı, Avenida Julio 9, Obelisk, Casa Rosada, Palermo parkı, San Thelmo, La Recoletta, Eva Peron’un mezarı, Florida alışveriş caddesi, Pilar Kilisesi, eski ve yeni limanların bulunduğu La Boca, Metropolitan Katedrali, Kongre Sarayı, ve Colon Tiyatrosu göreceğimiz yerler. Turdan sonra otelimize transfer.Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam ise arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yemekli gece ışıklar altında Puerto Madero & La Recoletta turuna katılabilirler. Bu turumuzda Buenos Aires’in en önemli iki bölgesini ışıklar altında görecek (Puerto Madero eski metruk bir liman bölgesi olup daha sonra büyük paralar harcanarak çok güzel restoranların, pubların, barların açıldığı muhteşem bir bölge olmuştur. La Recoletta ise Buenos Aires gece hayatının kalbinin attığı yer olmakla beraber şehrin Paris kesimi diye adlandırılır. (Bu bölgede çok lüks evler, butikler, cafeler ve barlar bulunmaktadır) Akşam yemeğinizi yerel bir restoranda alacaksınız. Geceleme otelimizde.

   

  20 ŞUBAT 2018 SALI: BUENOS AİRES

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Alışverişlerinizi Buenos Aires’in en ünlü alışveriş bölgesi olan, trafiğe kapalı Parque Florida’da yapabilirsiniz. (Galerias Pacifico Alışveriş Merkezi) Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Delta / Tigre turuna iştirak edebilirler. Bu turumuz esnasında Buenos Aires’in Rio de la Plata Nehri kıyılarına kurulmuş olan yerleşim bölgelerini, El Turco diye bilinen Carlos Menem’in ikametgahını görecek, tekne ile nehirde gezecek, Buenos Aires’in şehir dışındaki en güzel yerlerini göreceksiniz. Turdan sonra otelimize dönüş ve dinlenmek için serbest zaman. Akşam ise kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Tango’nun anavatanı Arjantin’in eski  bir Tango evinde Yemekli Tango Show programına katılabilirsiniz. Bu tango evleri tarihi özelliklere sahip olup, Arjantin’in milli dansı olan Tango’yu Buenos Aires’te en güzel şekliyle icra eden mükemmel ambiansa sahip yerlerdir. Geceleme otelimizde.

   

  21 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA: BUENOS AİRES

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Uruguay’ın başkenti Montevideo ve sayfiye şehri Punta del Este turuna iştirak edebilirler. Sabah erkenden havalimanına transfer (bugün için pasaportlarınızı yanınıza almayı unutmayınız) chek-in ve pasaport işlemlerinden sonra Güney Amerika’nın vergi cenneti, zengin Latinlerin tatil gözdesi, ayrıca kıtanın nüfus yoğunluğuna göre hesaplandığında en çok turist çeken ikinci ülkesi olmakla beraber 500 km lik upuzun kumsalları ile Uruguay’ın başkenti Montevideo’ya hareket ve 50 dakikalık bir uçuştan sonra varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile başkent Montevideo’yu tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuzda Ciudad Vieja, Mercado del Puerto, Avenida de 18 Julio, Uruguay’ın kurucusu Jose Gervasio’nun Anıtı, Cumhuriyet Üniversitesi, Ulusal Tarih Müzesi ve dünya kupasını kazandıkları stad, Palacio Salvo, Parlamento Binası, Solis Tiyatrosu  göreceğimiz yerler. Ardından özel aracımız ile Punta del Este’ye hareket. Yaklaşık 1 saat 30 dakikalık bir yolculuktan sonra varış. Burası tüm kıtanın en gözde tatil yeri olmakla beraber, sahilleri, lüks evleri, kumarhaneleri, otelleri ve restoranları ile ünlüdür. (George Bush ve Jimmy Carter’in bu şehirde yazlık evleri bulunmaktadır). Punta del Este dünyanın her yerinden turist çeken çok renkli özellikle ocak, şubat ve mart aylarında eğlencenin doruğa çıktığı inanılmaz güzellikte bir sahil kentidir. Akşamüzerine doğru havalimanına transfer ve Buenos Aires’e dönüş. (Bu tur için rehberinizi rezervasyonlarınızı en az 3 gün öncesinden yaptırmanızı tavsiye ederiz) Geceleme otelimizde.

   

  22 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE: BUENOS AİRES / SANTİAGO DE CHILE

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak alınabilir) Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Güney Amerika Kıt’a sının Pasifik Okyanusu’na sahili olan tarihi, kültürü ve şaraplarıyla ünlü And Dağları’nın vatanı Şili’nin başkenti Santiago’ya KL 701 nolu sefer ile 08:50 de hareket ve 11:00 de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer olmadan önce Santiago de Chile’yi tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Konvansiyon Merkezi, Pinochet’in Eski Sarayı, Saray Meydanı, Eski Pazar, Atatürk Meydanı ve Heykeli, San Cristobal tepesi, O’Donnell Caddesi göreceğimiz yerlerden bazıları. Turdan sonra otelimize transfer, odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Akşam arzu edenler bar ve pubların bulunduğu Avenida de Suecia’ya gidip eğlenebilirler ya da rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve genelde Santiago’ya gelen her turistin gittiği yemekli, eğlenceli ve müzikli ünlü Şili Folklorik Gecesi turuna katılabilirler. Özellikle bu geceden çok keyif alacağınıza eminiz. Geceleme otelimizde.

   

  23 ŞUBAT 2018 CUMA: SANTIAGO DE CHILE

  Sabah kahvaltısından sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Pasifik Okyanusu kenarındaki ünlü sayfiye şehirleri ve şu anda Şili Parlamentosu’nun da bulunduğu yer olan Valparaiso ve Vina del Mar (her ikisi de ayrı şehirlerdir) turlarına katılabilirler. Bu tur esnasında yeryüzünde eşi benzeri olmayan ünlü tatil cenneti ve balayı adası olarak bilinen Paskalya Adaları’na ait binlerce yıl öncesinden kalmış kalıntıların bulunduğu Fonck Müzesini, bir benzeri Zürih’te bulunan çiçeklerden yapılmış meydan saatini, devlet başkanının yazlık konutunu görecek deniz kenarındaki onlarca balık restoranından birinde lezzetli okyanus balıklarını test edebileceksiniz (Menüler oldukça büyüktür. Restoranda yemeğinizi ısmarlarken lütfen buna dikkat ediniz.) Bu aktivitelerin yanında ayrıca Valparaiso’da panoramik tepeye çıkarak otantik eşyalarla birlikte ünlü lama yününden yapılmış pançolardan satın alabilirsiniz. Akşam üzeri otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

   

  24 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ: SANTIAGO DE CHILE / LIMA

  Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. (Bu sabah kahvaltı paket olarak yada havalimanında alınacaktır) (Bugünkü Santiago de Chile / Lima uçuşu daha geç ve aktarmalı olabilir) Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra yerel H2 802 nolu sefer ile And Dağları’nın doğduğu, İnka Medeniyeti’nin beşiği ve hala tarihi kalıntıların yüksek dağlara, tepelere nasıl yapıldığı izah edilemeyen, Tanrıların Arabaları adlı geçtiğimiz yüzyılın bilinmeyen sırlarına ışık tutmaya çalışan efsanevi kitaba konu olmuş Peru’nun başkenti Lima’ya 06:00 da hareket ve yerel saat ile 07:45 de varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer olmadan önce Lima’yı tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu turumuz esnasında Plaza Mayor, Hükümet Binası, Belediye Binası, İspanyol Koloni döneminden kalma San Francisco ve Santo Domingo Manastırları, Larco Herrera Müzesi göreceğimiz yerler. (Katedral Pazar Günleri kapalıdır) Turdan sonra Peru’nun en önemli müzelerinden 1926 yılında kurulan Larco Herrera müzesini ziyaret edeceğiz. Turdan sonra otelimize transfer. Dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

   

  25 ŞUBAT 2018 PERŞEMBE: LİMA / CUZCO

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra otelimizden check-out. Ardından havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Cuzco’ya hareket ve kısa bir uçuştan sonra varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra yürüyerek Pre-Columbian Sanat Müzesini ziyaret edeceğiz. (bu müze Peru’nun eski sanatlara yönelik ancak sadece Peru kültürünü tanıtan tek müzesi olmakla beraber içinde İsa’dan önce 1250 ila 1532 yılları arasında bulunmuş 45.000 adet eserden sadece 450 tanesi buradadır – varış saatinden ötürü bu müze 12 Ekim günü ziyaret edilemediği takdirde 13 Ekim günü ziyaret edilecektir.) Tarihi Hatunrumiyoc Caddesini göreceğiz. Turdan sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde. (Bugün içerisinde lütfen mümkün olduğunca sigara içmeyiniz ve hızlı yürümeyiniz, bol bol su içiniz)

   

  26 ŞUBAT 2018 PAZARTESİ: CUZCO / MACHU PICCHU / CUZCO

  Sabah erkenden alınacak kahvaltıdan sonra Cuzco’ya 120 km uzaklıktaki dünyaca ünlü ve bu kadar yüksek bir yere böyle bir şehrin İnka’lar tarafından neden yapıldığı hala bir sır olan Macchu Picchu’ya vistadome adlı tren ile gideceğiz. (Yol 3 1/2 saat sürmektedir) Macchu Picchu bir İnka hisarı olup 1911 yılında Hiram Bingham adlı bir arkeolog tarafından bulunmuştur. Anlamı ise yaşlı zirve demektir. İlk önce tren ile 2.400 metre yüksekliğe çıkacağız. Tren yolculuğumuz yokuş yukarı olacağı için yaklaşık üç buçuk saat kadar sürecektir. Tren yolculuğumuz And Dağlarının Aguas Calientes (Durgun Sular) adlı durağında son bulduktan sonra bir araç vasıtası ile kayıp şehir diye adlandırılan tarihi harabeler bölümüne gideceğiz. Bu bölümü özel bir rehber aracılığı ile gezip bol bol fotoğraf çektikten akşam üzeri Aguas Calientes istasyonundan Cuzco’ya dönüş. Ardından alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

   

  27 ŞUBAT 2018 SALI: CUZCO

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra gün içerisinde oldukça keyifli ve güzel bir tur yapacağız. (bir gece önce kameralarınızı mutlaka şarj ediniz) Bu turumuzda ilk önce İspanyol ve Peru İnka mimarisi ile bir sentez oluşturan renkli koloniyal şehir Cuzco’yu etraflıca tanıtan bir tur yapacağız. Bu turdan sonra yaklaşık 31 km uzaklıktaki yerel bir yerleşim birimi olmak ile beraber gerçek İnka köklerinin yaşadığı, yerli halkın el işi eşyalar, meyveler, sebzeler sattığı çok renkli bir görüntü oluşturan Pisac Pazarı ziyaret edeceğiz. Burada bol bol alışveriş yapabilir, otantik eşyalar ile birlikte %100 lama yününden yapılmış atkı, panço ve benzeri şeyleri birazda pazarlık usulü oldukça ucuza alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

   

  28 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA: CUZCO / LİMA / PARİS

  Sabah alınacak kahvaltıdan sonra öğlene kadar serbest zaman. Ardından otelimizden check-out. Öğleden sonra havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra yerel havayollarına ait bir sefer ile Lima’ya hareket. Kısa bir uçuştan sonra varış. Burada yapılacak bir aktarmadan sonra Air France Fransız Havayollarına ait AF 483 nolu sefer ile 19:15’de Paris’e hareket. Gecelem uçakta.

   

  01 MART 2018 PERŞEMBE: PARİS / İSTANBUL

  Yerel saat ile 13:40 da Paris’e varış. Burada yapılacak bir aktarmadan sonra AF 1390 nolu sefer ile 18:30 da İstanbul’a hareket ve yerel saat ile gece yarısı 24:00 de varış. Turumuzun sonu.

   

  TOPLAM 15 GECE / 16 GÜN

   

  Tur Kodu Çıkış Tarihi Havayolu Gün Sayısı 2'li odada vergiler dahil kişi başı İki kişilik Odada kişi başı (Vergiler Hariç) Tek kişi Farkı
  G140218GAP                                       14.02.2018                             21.03.2018 Air France  16 GÜN 4.599 $ 3.999 $ 699 $

   

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:

  *İstanbul / Paris / Rio de Janeiro –Lima / Paris / İstanbul arası Air France ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.

  *Air France ve yerel havayollarının havalimanı ve güvenlik vergileri.

  *Rio de Janeiro / Iguaçu / Buenos Aires / Santiago de Chile / Lima / Cuzco /  Lima arası yerel havayolları ile tek yön uçuşlar.

  *Rio de Janeiro’da 2 gece Hotel Rio Othon Palace’da , Iguaçu’da 2 gece Hotel Viale’de, Buenos Aires’de 3 gece Hotel Scala’da, Santiago’da 2 gece Crowne Plaza Hotel’de, Lima’da 1 gece Sol de Oro Hotel’de, Cuzco’da 3 gece San Augustin Plaza Hotel’de veya bir benzeri otellerde yatak kahvaltı bazında konaklamalar.

  *Programda belirtilmiş olan tüm Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.

  *Her şehirde yarımşar günlük panoramik şehir turu. (Iguaçu’da şelale turu yürüyerek yapılmaktadır.)

  *Iguaçu’da Brezilya tarafından Arjantin tarafına özel otobüs ile sınır geçişi.

  *Programda gün be gün belirtilen tüm turlar (ekstra turlar hariç)

  *Yerel rehberlik hizmetleri.

  *Türsab Zorunlu Seyahat Sigortası

  *Tecrübeli rehberlik hizmetleri.

   

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

  *Programda belirtilmemiş olan yemekler.

  *Kalınacak olan otellerdeki şahsi harcamalar (telefon, minibar, kurutemizleme vb.)

  *Kişi Başına 15 TL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.

  *ERV Özel Yurtdışı seyahat ve sağlık sigortası 

  **Yurtdışına yapacağınız seyahatiniz için ERV Seyahat ve Sağlık Sigortası yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Zira vize başvurunuzun reddi, seyahat öncesi herhangi bir sağlık sorunundan ötürü seyahatinizi iptal edebilme, 1. Dereceden akrabalarınızı ilgilendiren sağlık sorunlarında yada seyahat esnasında olası bir sağlık sorununuzda, valiz kaybolması, vb. durumlarda ERV Sigorta seyahatiniz için ödemiş olduğunuz bedelin yaklaşık % 75 lik kısmını karşılayabilmektedir. İsteğe bağlı olarak ve seyahat eden kişinin yaşına bağlı olmak kaydıyla tarafımızdan ücreti mukabilinde yapılan ERV Seyahat ve Sağlık Sigortasını, kendinizi ve yapacağınız seyahatin sekteye uğraması durumuna karşılık seyahatinizi koruma altına almak adına yaptırmanızı önemle tavsiye ederiz. Seyahat ve Sağlık Sigortası ile ilgili geniş kapsamlı bilgiyi Golden Bay Tour satış görevlilerinden öğrenebilirsiniz.**70 yaş ve üzeri yolcular için sürprim uygulanır**

   

  ABORDA TURİZM, gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları yeterli katılım sağlanamaz ise gezi başlangıcından 15 gün önce iptal edebilir veya kısmen gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Fiyatlar ilanın yayınlandığı gün geçerlidir. Ödemeler ödeme yapılacak günün merkez bankası satış efektif kuru baz alınarak yapılmaktadır.