• HAKKIMIZDA
 • İLETİŞİM

 • YURTDIŞI
 • YURTİÇİ
 • GEMİ TURLARI
 • NEHİR TURLARI
 • VİZESİZ TURLAR
 • TATİL DÖNEMLERİ
 • GALERİ
 • 0216 355 55 75    0533 707 32 11
  VİZESİZ BELGRAD TURU KURBAN BAYRAMI
  VİZESİZ BELGRAD TURU KURBAN BAYRAMI
  VİZESİZ BELGRAD TURU KURBAN BAYRAMI
  VİZESİZ BELGRAD TURU KURBAN BAYRAMI
  VİZESİZ BELGRAD TURU KURBAN BAYRAMI
  VİZESİZ BELGRAD TURU KURBAN BAYRAMI
  399
  Tek kişi farkı: Sorunuz
  3 GECE / 4 GÜN
  Yarım Pansiyon
  Oda Kahvaltı
  İSTANBUL
  THY
  Vizesiz
  Tarihler
  19.8.2018 - 22.8.2018
  22.8.2018 - 25.8.2018

  SİZİ ARAYALIM

  CANLI DESTEK

  +90 216 355 55 75

  +90 533 707 32 11
  Gün 1 : İstanbul  – Belgrad // 19 Ağustos 2018 Pazar

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 04:40'da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 07:40'da Türk Havayollarına ait TK 1081 sefer sayılı  uçağıyla Belgrad'a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 08:20'da Belgrad'a varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından özel aracımızla panaromik Belgrad turumuz için havalimanından hareket ediyoruz. Beyaz şehir anlamına gelen Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilen, Belgrad panoramik turumuz sırasında Osmanlı eseri olan Kalemegdan(Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri müze, Saat Kapı ve müzesi, Nebojsa kulesi,Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Camii, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkanlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, Skadarlija sokağı, St.Sava Kilisesi, Cumhuriyet meydanı görülecek yerlerdendir. Turumuzun ardından otelimize transfer .Dileyen misafirlerimiz için  yerel restaurantta ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Sırp müziği gecesi akşam yemeğine katılabilirler. Daha sonrasında ise Avrupa’nın en meşhur gece hayatı ile ün kazanan Belgrad gecelerinde kendilerini kaybedebilirler. Geceleme Belgrad’da otelimizde.

  Sırp Gecesi Turu &  Yemekli : 45 €

   

  Gün 2 : Belgrad  // 20 Ağustos 2018 Pazartesi
   

  Sabah kahvaltısı sonrası dileyen misafirlerimiz için esktra Novi Sad – Sremski Karlovci turuna katılabilirler.  Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada  1699’da 72gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça barış anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, dört aslan çeşmesini, tarihi lise, Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz. Ve yol üzerinde Petro Varadin kalesinde Belgrad kapısı, saat kule, yukarı şehir, uzun kışla, Leopold kapısını göreceğiz. Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistan'ın  kuzeyinde ki bir multi etnik eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında özgürlük meydanı, halk tiyatrosu, tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  Tam Günlük Öğle Yemekli Novi Sad & Sremski Karlofça Turu :  60 €

   

  Gün 3 : Belgrad // 21 Ağustos 2018 Salı

  Sabah kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için extra Tito’nun mezarı & Zemun & Avala turu. Bu turumuzda ilk olarak 2.Yugoslavya’nın kurucusu Hırvat asıllı, Maraşel Tito’nun anıt mezarını ziyaret edeceğiz.13 Ocak 1953'te Yugoslavya Devlet Başkanlığına seçilen ve Yugoslavya'yı Sosyalist Federal Cumhuriyet haline getiren. 1974 yılında ömür boyu devlet başkanlığına getirilen ve 1980 yılında ölen Tito’nun mezarını ziyaret ediyoruz. Ardından Zemun'a gidiyoruz. Zemun’da Avusturya-Macaristan dönemine ait köşkler, çarşı, meyhaneler sokağı, eski tiyatro, zemun parkı, görüyoruz. Sahilde kısa bir fotoğraf molasının ardından Avala turu ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

  Tito Mezarı & Zemun & Avala Turu  :  60 €

   

  Gün 4 : Belgrad – İstanbul  //  22 Ağustos 2018 Çarşamba

  Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Türk Havayollarına ait TK 1084 sefer sayılı uçağı ile saat 20:20'de İstanbul'a hareket. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğun ardından İstanbul Atatürk Havalimanı’na saat 23:05’de varış ve turumuzun sonu.  Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

  ****** Ekstra turlar minimum 20  kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir*****

   

  TURUN ARTILARI  

  • Osmanlı eseri olan Kalemegdan(Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır,Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri müze,Saat Kapı ve müzesi görülecek.
  • 2.Yugoslavya’nın kurucusu Hırvat asıllı,Maraşel Tito’nun anıt mezarını ziyaret edeceğiz.
  • Zemun’da Avusturya-Macaristan dönemine ait köşkler, çarşı, meyhaneler sokağı, eski tiyatro, Zemun parkı, göreceğiz

  Yılbaşı Belgrad Turu (3) 

   2 veya 3 Kişilik Odada Kişibaşı Paket Fiyat

   Single Oda Farkı

   0-2 Yaş

   2-11 Yaş

  4* Holiday Inn Belgrade vb. – Standart Oda, kahvaltı dahil konaklama

  https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/us/en/belgrade/begbg/hoteldetail?cm_mmc=GoogleMaps-_-HI-_-RS-_-BEGBG

   

  399 €

  150 €

  100 €

  379 €

   

  Paket Fiyata Dahil  Hizmetler

  ·         THY’nın tarifeli seferi ile İstanbul – Belgrad  gidiş/dönüş ekonomi sınıfı  uçak biletleri

  ·         Havalimanı vergileri

  ·         Belgrad’da 5* otelde 3 gece konaklamalar,

  ·         Sabah Kahvaltıları

  ·         Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

  ·         Panoramik Belgrad şehir turu

  ·         Türkçe rehberlik hizmeti

  Paket Fiyata Dahil  Olmayan  Hizmetler

  ·         Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (15 TL)

  ·         Seyahat Sigortası

  ·         Kişisel harcamalar

  ·         Ekstra turlar

  ABORDA TURİZM, gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları yeterli katılım sağlanamaz ise gezi başlangıcından 15 gün önce iptal edebilir veya kısmen gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Fiyatlar ilanın yayınlandığı gün geçerlidir. Ödemeler ödeme yapılacak günün merkez bankası satış efektif kuru baz alınarak yapılmaktadır.