• HAKKIMIZDA
 • İLETİŞİM

 • YURTDIŞI
 • YURTİÇİ
 • GEMİ TURLARI
 • NEHİR TURLARI
 • VİZESİZ TURLAR
 • TATİL DÖNEMLERİ
 • GALERİ
 • 0216 355 55 75    0533 707 32 11
  VİZESİZ JAPONYA TURU SAKURA ZAMANI MART
  VİZESİZ JAPONYA TURU SAKURA ZAMANI MART
  VİZESİZ JAPONYA TURU SAKURA ZAMANI MART
  VİZESİZ JAPONYA TURU SAKURA ZAMANI MART
  VİZESİZ JAPONYA TURU SAKURA ZAMANI MART
  VİZESİZ JAPONYA TURU SAKURA ZAMANI MART
  4900 $
  Tek kişi farkı: Sorunuz
  6 GECE / 7 GÜN
  Tam Pansiyon
  İSTANBUL
  THY
  Vizesiz
  Tarihler
  29.3.2018 - 4.4.2018

  SİZİ ARAYALIM

  CANLI DESTEK

  +90 216 355 55 75

  +90 533 707 32 11

  Japonya Turu 1. Gün: 28 Mart Gece 29 Mart Sabaha Karşı İSTANBUL – TOKYO 

  Seyahatimiz saat 21.30 civarı evlerinizden özel şoförlerimizle Japonya Turu için alınmanızı takiben saat  22.30’da Atatürk havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Rotadışı Gezginler kontuarında buluşmamız ile başlıyor. Saat 01.40’de Türk Havayolları’na ait TK-052  sefer sayılı uçak ile Tokyo’ ya hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.

  Japonya Turu 2. Gün: 29 Mart TOKYO  

  Yerel saat ile öğlen 19.30’da Tokyo’ ya varıyoruz. Yerel yetkililerimiz tarafından karşılanıp geceyi geçireceğimiz otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

  Japonya Turu 3. Gün: 30 Mart TOKYO 

  Sabah kahvaltısının ardından şehir turumuza başlıyoruz.  Asakusa Bölgesi ve Sensoji Tapınağı ziyaretimiz sonrası dünya’nın ikinci uzun kulesi Sky Tree ve Kraliyet Sarayı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında. Yerel restoranda alacağımız yemek sonrası şehrin panoramik manzarasını görebileceğimiz en güzel yer olan Roppongi Hill’s’e çıkıyoruz. Günümüzü Tokyo’nun en kalabalık bölgesi olan dünyaca ünlü markaların, alışveriş merkezlerinin, kafe ve restoranların bulunduğu Ginza’da noktalayacağız.  Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

   Japonya Turu 4. Gün: 31 Mart TOKYO 

  Sabah kahvaltısının ardından Nikko Turu için otelimizden ayrılıyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Japonya’nın en güzel yerlerinde birisi olan Nikko’da önce Chunzenjiko’yu ve burada bulunan harika gölün etrafını gezecek ardından Kegon Şelale’leri ziyaret edeceğiz. Yerel restoranda alacağımız öğle yemeğimizin ardından 15000 işçi tarafından günümüzün parası ile üç yüz milyon Euro’ya mal olan Toshogu Mabedini göreceğiz. Gezimizin ardından Tokyo’ya dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

  Japonya Turu 5. Gün: 1 Nisan TOKYO  – KYOTO  

  Sabah kahvaltısının ardından şehirde son serbest saatler.  Sizlere dağıtacağımız metro pass biletleri ile dilerseniz rehberinizi takip ederek şehrin hareketli bölgelerini gezebilir dilerseniz alış veriş bölgelerine gidebilirsiniz. Otelde alacağımız öğlen yemeği sonrası tren istasyonuna transfer oluyoruz ve ülkenin tarihi başkenti Kyoto’ya hızlı tren ile yola çıkıyoruz. Yolda hava şartları elverdiği ölçüde trenden eski çağlardan beri Japon halkının kutsal kabul ederek taptığı, 3.776 metre yüksekliği ile Japonya’nın en yüksek dağı olan Kutsal Fuji’yi görebileceksiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

   Japonya Turu 6. Gün: 2 Nisan KYOTO  

  Sabah kahvaltısının ardından şehir turumuzu yapacağız. Japonya’nın geleneklerine en bağlı olduğu  eski başkent Kyoto aynı zamanda halkın geleneksel kıyafetlerle dolaştığını görebileceğimiz ender yerlerden biri.  Sannenzaka ve Ninenzaka keyifli bir yürüyüş yaparak altında akan suyun kutsal olduğuna inanılan Kiyomizu Tapınağı’na varacağız. Sonrasında Kinkajuki Tapınağı’nı görecek ve yerel restoranda öğle yemeğimizi alacağız. Yemekten sonra  UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Nara’ya gideceğiz. İlk önce Horyuji Tapınağı’nı görecek ardından Todaiji Tapınağı’nı, büyüleyici Yoshikien bahçesini ve Ceylan Parkını ziyaret edeceğiz. Sonrasında Kasugataisha Mabedi’ni görecek ve Kyoto’ya döneceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

  Japonya Turu 7. Gün: 2 Nisan KYOTO  – HİROŞİMA – KYOTO 

  Sabah kahvaltısının ardından Hiroşima & Miyajima turu için otelimizden ayrılıyoruz. Turumuzda önce hızlı tren ile Hiroşima’ya gidiyoruz. Burada Hiroşima Kalesini göreceğiz ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ndeki Barış Anıtı Parkı’nı gezeceğiz. Yerel restoranda alacağımız yemek sonrası  Feribot ile Miyajima adasına gideceğiz. Burada gel gitle deniz ortasında kalan kırmızı sembolik kapısıile ünlü  Itsukushima Mabedi’ni görecek ve Kyoto’ya döneceğiz. Akşam yemeği ve  geceleme otelimizde.

   Japonya Turu 8. Gün: 3 Nisan KYOTO  – OSAKA – TOKYO 

  Sabah kahvaltısının ardından Japonya’nın en önemli ekonomi, ticaret ve sanayi merkezlerinden olan Osaka doğru yola çıkıyoruz. Panoramik şehir turumuza 17.yüzyılda inşa edilmiş ve Japon mimarisinin en güzel örneklerinden olan Osaka Kalesi ve iki kuleden oluşan Umeda Sky Gökdeleni ile başlayacağız. Turumuzun devamında bu modern mega kentin tadını çıkartmak ve alışveriş için Shinsaibashi serbest zaman verdikten sonra hızlı tren ile Tokyo’ya dönüyoruz ve havalimanına transfer oluyoruz. Bu gün akşam yemeğimiz olmayacak.  Türk Hava Yollarının TK 053 sefer sayılı uçuşu ile saat 22.30 da İstanbul’a hareket ediyoruz. Yeni  güne uçakta giriyoruz.

   

  Japonya Turu 9.Gün: 4 Nisan İSTANBUL 23 EKİM
  Türkiye saati ile 04.40’ta varışımızın ardından özel şoförlerimiz tarafından evinize bırakılmanız sonrası Japonya Turu hizmetlerimizin sonu.

  Ücrete Dahil Olan Servisler;

  * Türk  Hava Yolları ile İstanbul –Tokyo – İstanbul  gidiş dönüş uçak bileti

  * Havalimanı vergileri

  * Tokyo’da  4* Hotel  konaklaması

  * Kyoto’da  4* Hotel  konaklaması

  * Programda belirtilen tüm transferler

  * Programda boyunca tüm öğle ve akşam yemekleri.

  * Araçta kişi başı 2 şişe su.

  * Programda belirtilen tüm gezi ve girişler

  * Seyahat sağlık sigortası

  * Rota Dışı Gezginler rehberlik hizmeti

  * Yurt dışı çıkış harcı

  * Rehber ve şoför bahşişleri

  Ücrete Dahil Olmayan Servisler;

  * Uçaklarda 20 kg’ı aşan ekstra bagaj ücreti

  * Tüm şahsi harcamalar

   

  ABORDA TURİZM, gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları yeterli katılım sağlanamaz ise gezi başlangıcından 15 gün önce iptal edebilir veya kısmen gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Fiyatlar ilanın yayınlandığı gün geçerlidir. Ödemeler ödeme yapılacak günün merkez bankası satış efektif kuru baz alınarak yapılmaktadır.