• HAKKIMIZDA
 • İLETİŞİM

 • YURTDIŞI
 • YURTİÇİ
 • GEMİ TURLARI
 • NEHİR TURLARI
 • VİZESİZ TURLAR
 • TATİL DÖNEMLERİ
 • GALERİ
 • 0216 355 55 75    0533 707 32 11
  MARİNER OF THE SEAS İLE VİZESİZ UZAKDOĞU TURU
  MARİNER OF THE SEAS İLE VİZESİZ UZAKDOĞU TURU
  MARİNER OF THE SEAS İLE VİZESİZ UZAKDOĞU TURU
  MARİNER OF THE SEAS İLE VİZESİZ UZAKDOĞU TURU
  MARİNER OF THE SEAS İLE VİZESİZ UZAKDOĞU TURU
  MARİNER OF THE SEAS İLE VİZESİZ UZAKDOĞU TURU
  1596
  Tek kişi farkı: Sorunuz
  9 GECE 10 GÜN
  Tam Pansiyon
  İSTANBUL
  THY
  Vizesiz
  Tarihler
  21.3.2018 - 29.3.2018

  SİZİ ARAYALIM

  CANLI DESTEK

  +90 216 355 55 75

  +90 533 707 32 11

  GUN

  Parkur

  Varış

  Kalkış

  21-Mar-18

  İstanbul-Singapur arası tarifeli sefer ile uçuş.Varışı takiben otelimize transfer

  -

  Geceleme otelde

  22-Mar-18

  Singapore, Singapore

  -

  17:00

  23-Mar-18

  Kuala Lumpur (Port Klang), Malaysia

  07:00

  15:00

  24-Mar-18

  Phuket, Thailand

  10:00

  -

  25-Mar-18

  Phuket, Thailand

  -

  18:00

  26-Mar-18

  Penang, Malaysia

  08:00

  19:00

  27-Mar-18

  Langkawi, Malaysia

  07:00

  19:00

  28-Mar-18

  Deniz de

  -

  -

  29-Mar-18

  Singapore, Singapore

  08:00

  23:25

  UÇUŞ DETAYLARI

  21-Mart-18

  TK 54

  Istanbul-Singapur

  02:25

  17:45

  29-Mart-18

  TK 55

  Singapur-Istanbul

  23:35

  05:25*

   

  *** Uçuş detaylarında değişiklik olabilir.

  Ücretler :

  İç Kabinde Kişibaşı

  1596 €

  Dış Kabin Kişibaşı

  1896 €

  Balkonlu Kabin Kişibaşı

  2096 €

  Kabinde 3. Kişi ve Single Konaklama Farkı

  % 100

  3. ve 4. Kişi Ücretleri

  SORUNUZ

  Havaalanı, Liman vergileri

  700 € ( Dahildir )

  Gemi Servis Bedeli (Rezervasyon esnasında ödenir )

  87,46 € 

   

  Ücrete dahil olan hizmetler

  Ücrete dahil olmayan hizmetler

  * Türk Hava Yolları ile İstanbul – Singapur -  İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti * Havaalanı ve Liman vergiler, seyahat sigortası *1 gece oda+kahvaltı otel konaklaması * Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm  transferler * 5 Yıldızlı Mariner of the Seas gemimizde tam pansiyon konaklama * Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler * Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20’yi aştığı takdirde)

  * Limanlarda düzenlenen ekstra geziler  *  Yurtdışı çıkış harcı * Gemideki kapağı kapalı içecekler      * Kişisel Harcamalar * Gemi servis bedeli ( rezervasyon esnasında ödenir )* 70 yaş Altıveya üstü Seyahat, Sağlık ve iptal Sigorta bedeli

   

  *Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise  şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Aborda Turizm Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Aborda Turizm Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir. 
  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.
  *Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.
  *Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).
  *Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz. 
  *Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.
  *Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir. 
  *Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.
  *Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.
  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da Aborda Turizm Tour sorumlu olmayacaktır.
  *Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.
  *Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.
   
   
   
   
  *Dünyada ki kredi krizi ve petrol üretimindeki azalmadan ötürü değişken petrol fiyatları  vergilerde artışa neden olmaktadır.Tüm uluslar arası uçuş yapan  IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri tarafından bu zamlar fuel surcharge adı altında
   belirtilir.. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı  olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda Aborda Tur un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Gemi şirketinin ve  Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb artışlar  aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.