• HAKKIMIZDA
 • İLETİŞİM

 • YURTDIŞI
 • YURTİÇİ
 • GEMİ TURLARI
 • NEHİR TURLARI
 • VİZESİZ TURLAR
 • TATİL DÖNEMLERİ
 • GALERİ
 • 0216 355 55 75    0533 707 32 11
  GUADALQUİVİR NEHRİ VE ENDÜLÜS
  GUADALQUİVİR NEHRİ VE ENDÜLÜS
  GUADALQUİVİR NEHRİ VE ENDÜLÜS
  GUADALQUİVİR NEHRİ VE ENDÜLÜS
  GUADALQUİVİR NEHRİ VE ENDÜLÜS
  GUADALQUİVİR NEHRİ VE ENDÜLÜS
  2099
  Tek kişi farkı: Sorunuz
  7 GECE / 8 GÜN
  Herşey Dahil
  İSTANBUL
  THY
  Vize Gerekiyor
  Tarihler
  9.8.2018 - 16.8.2018

  SİZİ ARAYALIM

  CANLI DESTEK

  +90 216 355 55 75

  +90 533 707 32 11
  GUADALQUİVİR NEHRİ VE ENDÜLÜS     MS BELLE DE CADIX Gemisi ile
   
  MALAGA -SEVİLLA-Cordoba -CADİZ- EL PUERTO DE SANTA MARİA-  ISLA MINIMA -SEVILLA- MALAGA
   
  09 Ağustos – 16 Ağustos 2018
   
   GEMİDE TÜM İÇECEKLER & İÇKİLER    VE TÜM TURLAR DAHİLDİR
   
   
   
  1.GÜN (09.08)         İSTANBUL – MALAGA-SEVİLLA 
  Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma. Pasaport ve uçağa biniş işlemlerinden  sonra Türk Havayollarının TK1305  sayılı seferi ile saat 09:05de Malaga’ya hareket. Yerel saatle 12:45de varışta özel otobüsle Sevilla’daki gemimize transfer (takribi 2,5 – 3 saat ). Kabinlere yerleştikten sonra kaptanın hoş geldin kokteylinde gemi personeli ile tanıştırılacaksınız. Akşam yemeği ve geceleme. Gemide.
   
  2.GÜN (10.08)        SEVİLLA –Cordoba -  SEVİLLA
  Gemide sabah kahvaltıdan sonra  Cordoba turu için hareket. Halifeler şehri olarak adlandırılan Cordoba’ya otobüsle hareket. Varışta yapacağınız şehir turunda, 856 adet sütunu ile adeta bir ormanı andıran, yeşil mermer ve granitden yapılan Cami-Katedrali, göreceğiniz en önemli yapıt olacaktır. Juderia, eski Yahudi mahallesi, çiçeklerle bezenmiş ve beyaza boyanmış evleri ile sizi hayran bırakacaktır. Tur sonrası gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği ve geceleme.
   
   
   
  3.GÜN (11.08)            SEVILLA – CADIZ
  Gemide sabah kahvaltıdan sonra yürüyerek Sevilla turu için hareket. Bu turda, Muvahhitler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral, Arap gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alkazar, Altın Kule denilen 13. yydan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, 51. Paula rahibeler manastırı, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Saat 13:00de geminin hareketi.
   
  Gemide öğle yemeği. Gemimiz yol alırken, Unesco tarafından” doğal biosfer rezervi “olarak kabul edilmiş olan Donanaparkı ,Sanlucar de Barramedayı geçerek akşamüzeri Cadiz’e varış. Gemide akşam yemeğinden sonra Cadizin gece turunu yürüyerek yapacaksınız ve geceleme gemide.
   
   
  4.GÜN (12.08)         CADİZ -ELPUERTO DE SANTA MARIA 
  Gemide sabah kahvaltıdan sonra Jerez turu için hareket. Şarap, atlar ve Flamenko şarkılarının memleketi olan bu yerde boğaların yetiştirildiği bir “ganaderia”yı ziyaret edeceksiniz ve burada İspanya kültürünün önemli bir sembolü olan Boğaların hakkında bilgi edineceksiniz. Gemide öğle yemeğinden sonra   Cadiz turu için hareket. Yürüyerek yapacağınız şehir turunda, İspanya’nın güneybatısında Atlantik Okyanusu’na uzanan bir burun üzerinde kurulmuş olan Avrupa’nın en eski şehirlerinden birinin dar sokaklarında gezeceksiniz. Geminiz hareket edecektir ve El Puerto de Santa Maria’ya varış. Bu akşam İspanyol şarkıları ve danslı bir eğlence sizi bekliyor. Gemide akşam yemeği ve geceleme.
   
  5.GÜN (13.08)        EL PUERTO DE SANTA MARIA – ISLA MINIMA 
  Gemide sabah kahvaltıdan sonra Osborne mahzeni ziyareti ve şarap tadımı. Gemide öğle yemeği. Öğleden sonra Isla Mınıma’ya hareket. Gemimiz Isla Minima’ya varışta gerçek bir ekstra Endülüs çiftliğini ziyaret edecek ve burada bir binicilik gösterisi izleyeceksiniz Gemide akşam yemeği ve geceleme. Gemimiz Sevilla’ya hareket edecektir
   
  6.GÜN (14.08)   SEVİLLA -GRANADA – SEVILLA 
  Gemide sabah kahvaltıdan sonra  Granada turu için hareket. Sierra Nevada dağları ile çevrili olan bu şehir Albaicin, Sacromonte ve Alhambra tepeleri üzerine kurulmuştur. Bu şehirdeki özellikle Mağribi anıtlar görülmeye değerdir ki bunların en ünlüsü Binbirgece masallarındaki sarayları andıran Elhamra Sarayıdır .Öğle yemeğinden sonra Granada’da serbest zaman Sevilla’ya gemiye dönüş ve serbest zaman. Gemide akşam yemeği ve geceleme.
   
  7.GÜN (15.08)     SEVİLLA 
  Gemide sabah kahvaltıdan sonra Rabida manastırı ziyareti için hareket.Kristof Kolombun Amerika keşfi yolculuğundan önce iki  sene kaldığı bu manastırı gezecek ve daha sonra  Nina ,Pinta ve Santa Maria karavel gemilerinin kopyalarının  bulunduğu rıhtımı ziyaret edeceksiniz .Gemide öğle yemeğinden sonra Sevilla’yı gezmek ve alışveriş yapmak için serbest zaman.Gemideki son gecenizde Kaptan’ın gala yemeği ile ağırlanacaksınız. Gemide geceleme.
   
  8.GÜN (16.08)         SEVILLA - MALAGA – İSTANBUL
  Gemide sabah kahvaltıdan sonra ayrılış ve Malaga’ya hareket. Malaga panoramik şehir turu ve havaalanına transfer ve saat 16:45de TK1304   sayılı sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 21:55de varış ve gezimizin sonu.
   
   
  ÜCRET :  2 kişilik kabinde kişibaşı                                                       
  Ana güvertede arka tarafda(lomboz pencereli kabin) : 1999 Euro
  Ana güvertede (lomboz pencereli kabin)                     :  2099 Euro
  Orta güvertede  (üstden açılan pencereli)                   :  2259 Euro
  Üst güvertede   (French balkonlu kabin)                     :   2359 Euro       
  Tek kişilik kabin farkı                                                    :      650 Euro    
  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :
   
   -Türk Havayolları ile Istanbul – Malaga -İstanbul uçak bileti
   -Havaalanı, liman vergileri ve gemi hizmetleri (380 Euro )
   -Gemide 7 gece 8 gün tam pansiyon konaklama
   -Gemide yemeklerde alınan maden suyu,açık şarap ve bira,meyve suyu,çay ve kahve
   -Geminin barında alınan içkiler (Şampanya ve şarap listesi hariç)
  -Tüm transferler
  - Programda yazılı olan turlar
  - Gemide Flamenko gösterisi
  - Malaga şehir turu
  -Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti
  -Türsab mecburi mesuliyet sigortası
   
   
  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN  HİZMETLER :
   
   -Programda yazılı olan turların dışındaki ekstra turlar
   -Gemi personeli bahşişi 80 Euro olup gemide toplanacaktır.
   -Şahsi harcamalar
  -Vize ücreti (Yeşil pasaporta vize yoktur.)
   - Seyahat Sigortası
   -Yurt Dışı çıkış harcı
   
   
   İPTAL ŞARTLARI : Hareket tarihine 
  90 gün kala                          200  € kişibaşı
  90 gün – 51 gün kala          %50  
  50 gün – 30 gün kala          %60
  29 gün – 15 gün kala          %75
  14 gün – ve sonrası            %100    ceza uygulanır.
   
  ÖNEMLİ NOT :
  Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  ÖNEMLİ NOTLAR :
   
  1.   Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçuş bilgileri ve evrakları seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.
   
  2.   Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.
   
  3.   Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
   
  4.   Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz.
   
  5.   Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.
   
  6.   Acentemiz Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
   
  7.   Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acente ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
   
  8.   Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması misafirler tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
   
  9.   Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
   
  10. Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
   
  11.  Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
   
  12.  Single tek kişilik oda /kabin farkı ödeyerek konaklama yapan misafirlerimize normal koşullarda tek kişilik oda/kabin tahsis edilir. Ve bu konaklama yerleri iki kişilik oda/kabinlerden normal koşullarda daha küçük olup hiçbir şekilde iki kişilik oda da tek kişi konaklama garantisi verilmemektedir. Tur alan yolcularımız bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
   
  13.  Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.
   
  14. Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 
   
  15. Bale gösteri fiyatları oyun ve salona göre değişken olup bilet alınırken kesinlik kazanır.
   
   Uçak Ulaşım Uyarılar
   
  1.   Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
   
  2.   Programlarda hava alanında ya da limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
   
  3.   Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.
   
  4.   Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
   
  5.   28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.
   
  6.   Hava alanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.
   
  7.   Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. Bu gibi bilgilendirmelerden acentemizin daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.
   
  8.   Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir.
   
  9.   Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.
   
  Ekstra tur katılımı hakkında genel şartlar :
   
  1-   Organize edeceğimiz turlar Özel araçlı, Türk rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.
   
  2-   Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece EURO üzerinden, Rehbere yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri misafirlerimize aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolcuya iade edilir.
   
  3-   Araçların giremeyeceği yerlerde, turlarımızın bir bölümü yürüyerek yapılacağından rahat ayakkabı giymenizi ve şapka bulundurmanızı tavsiye ederiz.
   
  4-   Bazı ekstra turlar tam günlük ve öğle yemeği içermeyen programlardır. Dolayısıyla ekstra turlara katılmadan önce gemi restoranından sandwich, meyve vb yiyecekleri ücretsiz olarak kendiniz hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz yada gemi tarafından verilecek olan ‘’Lunch Box’’ lardan temin edebilirsiniz.
   
  5-   Geminin organizasyonu olan ekstra turlara katılım sayısı yeterli olmadığı takdirde diğer müşteriler ile aynı otobüs paylaşılmakta ve bilgiler kulaklık ile dinlenmektedir.
   
  6-  Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
   
  7-   Programda ekstra olarak belirtilen geziler minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup, yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ekstra tur maliyetindeki artış sebebi ile tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
   
  8-   Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.
   
  KEYİFLİ BİR TATİL GEÇİRMENİZİ DİLERİZ.