• HAKKIMIZDA
 • İLETİŞİM

 • YURTDIŞI
 • YURTİÇİ
 • GEMİ TURLARI
 • NEHİR TURLARI
 • VİZESİZ TURLAR
 • TATİL DÖNEMLERİ
 • GALERİ
 • 0216 355 55 75    0533 707 32 11
  AMALEA ile HOLLANDA & BELÇİKA ve LALELER ZAMANI
  AMALEA ile HOLLANDA & BELÇİKA ve LALELER ZAMANI
  AMALEA ile HOLLANDA & BELÇİKA ve LALELER ZAMANI
  AMALEA ile HOLLANDA & BELÇİKA ve LALELER ZAMANI
  AMALEA ile HOLLANDA & BELÇİKA ve LALELER ZAMANI
  AMALEA ile HOLLANDA & BELÇİKA ve LALELER ZAMANI
  1349
  Tek kişi farkı: Sorunuz
  7 GECE / 8 GÜN
  Tam Pansiyon
  İSTANBUL
  THY
  Vize Gerekiyor
  Tarihler
  29.4.2018 - 6.5.2018

  SİZİ ARAYALIM

  CANLI DESTEK

  +90 216 355 55 75

  +90 533 707 32 11

  01. Gün           İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) – AMSTERDAM

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 06.30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları, TK 1961 numaralı seferi ile saat 08.45’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 11.30’da Amsterdam’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile gemimize transfer. Kamaraların dağılımından sonra serbest zaman. Akşam yemeği öncesi ilk gecemizde gemide ''hoş geldiniz'' kokteyli düzenlenecektir. Geceleme Amsterdam limanında demirli gemimizde.

  08. Gün           AMSTERDAM  - İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN)

  Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1962 no’lu seferi ile saat 12.25’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket. Saat 16.45’de varış ve turumuzun sonu..

  FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER

  * Türk Havayolları ile İstanbul – Amsterdam – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti

  * 7 gece, 2018 Yapımı, 5* DLX Nehir gemisinde tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon konaklama ilk gün Akşam yemeği ile başlar, son gün Sabah kahvaltısı ile son bulur)

  * Programda ''dahil olan turlar'' olarak belirtilen tüm turlar (Quietvox kişisel kulaklıklar ile)

  * Gemide öğle ve akşam yemeklerinde ücretsiz şarap, bira ve alkolsüz meşrubat servisi

  * Gemide ücretsiz internet (wifi)

  * Kabinlerde ücretsiz Bornoz & Terlik

  * Kabinlerde ücretsiz şişe suyu

  * Hoş Geldiniz Resepsiyonu ve Yemeği, Kaptan'ın Gala Gecesi Yemeği

  * Limanlarda gemiden ücretsiz bisiklet kiralama hizmeti

  * Havalimanı - Gemi - Havalimanı transferleri

  * Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde)

   

  FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * Havalimanı vergileri

  * Liman vergileri

  * Gemideki bazı alkollü ve bazı alkolsüz içecekler

  * Gemi Personel Bahşişleri

  * Yurtdışı çıkış harcı

  * Vize ücreti

  *Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

  * Nehir turları içeriği ve saatleri gemi şirketi tarafından belirlenmekte olup, tur esnasında gemiden ayrılış ve dönüş saatleri belirlenecektir.

  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

   

  Cat C, B, A French Balkonlu Kabin

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i Kaptan’ın Gala Gecesidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise yada gömlek-Ceket, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi yada şık bir kıyafet bulundurmaları beklenmektedir.

   

  *Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi gerekmektedir.

   

  Dış Kabin

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

   

  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

   (Tulip Time Cruise)