• HAKKIMIZDA
 • İLETİŞİM

 • YURTDIŞI
 • YURTİÇİ
 • GEMİ TURLARI
 • NEHİR TURLARI
 • VİZESİZ TURLAR
 • TATİL DÖNEMLERİ
 • GALERİ
 • 0216 355 55 75    0533 707 32 11
  NAUTİCA ile HİNT OKYANUSU & EGZOTİKLER
  NAUTİCA ile HİNT OKYANUSU & EGZOTİKLER
  NAUTİCA ile HİNT OKYANUSU & EGZOTİKLER
  NAUTİCA ile HİNT OKYANUSU & EGZOTİKLER
  NAUTİCA ile HİNT OKYANUSU & EGZOTİKLER
  2169
  Tek kişi farkı: Sorunuz
  11 GECE / 12 GÜN
  Tam Pansiyon
  İSTANBUL
  THY
  Vize Gerekiyor
  Tarihler
  10.1.2018 - 21.1.2018

  SİZİ ARAYALIM

  CANLI DESTEK

  +90 216 355 55 75

  +90 533 707 32 11

  01. Gün           İSTANBUL - MALDİVLER

  10 Ocak 18     Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 01.30’da buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra Türk Havayollarının TK 732 no’lu seferi ile saat 04.30’da Maldivlerin başkenti olan Male’ye hareket. Yerel saat ile 14.25’de Male’ye varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile gemimizin demirli olduğu limana  transfer. 6* Nautica Gemisi’ne giriş işlemlerinden sonra kamaraların dağılımı ve serbest zaman. Gemimiz bu gece limanda demirli kalacaktır.

  GÜN

  TARİH

  LİMAN

  ÜLKE

  VARIŞ

  KALKIŞ

  2

  11 Ocak 2018 Perşembe

  Male

  Maldivler

  -

  18.00

  3

  12 Ocak 2018 Cuma

  Laccadive Denizinden Seyir Halinde Geçiş

  4

  13 Ocak 2018 Cumartesi

  Kolombo/Sri Lanka

  Sri Lanka

  05.00

  16.00

  5

  14 Ocak 2018 Pazar

  Bengal Körfezinden Seyir Halinde Geçiş

  6

  15 Ocak 2018 Pazartesi

  Andaman Denizinden Seyir Halinde Geçiş

  7

  16 Ocak 2018 Salı

  Phuket

  Tayland

  00.01

  19.00

  8

  17 Ocak 2018 Çarşamba

  Penang

  Malezya

  09.00

  18.00

  9

  18 Ocak 2018 Perşembe

  Kuala Lumpur/Port Klang

  Malezya

  08.00

  17.00

  10

  19 Ocak 2018 Cuma

  Singapur

  Singapur

  09.00

  Geceleme

   

  11. Gün           SİNGAPUR

  20 Ocak 18     Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve havalimanına transfer olmadan önce arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Singapur şehir turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında, Orchard Caddesi, Çin Mahallesi, Merlion Anıtı, Sri Mariamman Hindu Tapınağı, tarihi Raffles Otel, Parlamento Binası, Sir Raffles’ın heykeli, Doğu Sahili, Çin Mahallesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası havalimanına transfer.          

  12. Gün           SİNGAPUR - İSTANBUL

  21 Ocak 18     Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Türk Havayollarının, TK 055 no’lu seferi ile saat 00.05’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 06.25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

  * Türk Havayolları ile İstanbul Atatürk Havalimanı – Maldivler // Singapur - İstanbul Atatürk Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti

  *  Gemide 10 gece 11 gün tam pansiyon konaklama

   * Program belirtilen tüm transferler

   * Personel bahşişleri

  Ücretsiz Shuttle Servisleri ( Gemi tarafından düzenlenen liman-şehir merkezi arası ücretsiz ulaşım. Geçerli limanlar gemide belli olmaktadır.)

  * Ücretsiz internet ( 1 kullanıcı girişi)

  * Kabin başı 600 usd gemi harcama kredisi  + House Select Alkollü İçecek Paketi dahildir

  * Gemide ki alkolsüz soft içecekler(Kola,Sprite, Çay&Kahve)(Minibar  ve restaurantlar dahil)

  * 24 Saat ücretsiz oda servisi

   

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  * Kişisel harcamalar (Telefon, kuru temizleme v.s)

  * Gemi tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar

  * Liman vergileri

  * Personel bahşişleri  

  * Vize ücreti

  * Yurtdışı çıkış harcı

  *Programda belirtilen saatler Oceania Cruise ve Türk Hava Yolları şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.

  *Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar.

  *Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.

  *Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır.(taxlar dahil).

  *Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için)gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.

  *Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.

  *Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri tahsis edilecektir. Bu etiketlerin eksiksiz doldurulması valizlerinizin kabinlerinize doğru olarak gelmesi açısından önemlidir.

  *Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

  *Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  *Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.

  *Vize alımları için en az 15 iş günlük bir süreye ihtiyaç vardır. Lütfen programa katılımınızı buna göre ayarlayınız.