• HAKKIMIZDA
 • İLETİŞİM

 • YURTDIŞI
 • GEMİ TURLARI
 • NEHİR TURLARI
 • DÜNYANIN RENKLERİNE YOLCULUK
 • VİZESİZ TURLAR
 • TATİL DÖNEMLERİ
 • ART & EVENT
 • YURTİÇİ
 • GALERİ
 • 0216 355 55 75    0533 707 32 11
  YILBAŞINDA REN & MOSEL NEHRİ
  YILBAŞINDA REN & MOSEL NEHRİ
  YILBAŞINDA REN & MOSEL NEHRİ
  YILBAŞINDA REN & MOSEL NEHRİ
  699
  Tek kişi farkı: Sorunuz
  5 GECE / 6 GÜN
  Tam Pansiyon
  İSTANBUL
  THY
  Vize Gerekiyor
  Tarihler
  28.12.2017 - 3.1.2018

  SİZİ ARAYALIM

  CANLI DESTEK

  +90 216 355 55 75

  +90 533 707 32 11

  01. Gün           İSTANBUL (SABİHA GÖKÇEN) – STUTGART - KEHL (ALMANYA)

  28 Ara 17       Sabiha Gökçen Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 08.30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1743 numaralı seferi ile saat 11.05’de Stutgart’a hareket. Yerel saat ile 12.10’da Stutgart’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Kehl limanındaki nehir gemimize transfer (140 km). Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz bu gece Kehl limanında kalacaktır.

  07. Gün           KÖLN (ALMANYA) - İSTANBUL

  03 Oca 18       Gemimiz sabah 04.00'da Köln limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Havalimanına transfer.  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1678 numaralı seferi ile saat 14.55’de İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat ile 20.05’de varış ve turumuzun sonu.

  FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER
   
  * Türk Havayolları İstanbul(Sabiha Gökçen) - Stutgart // Köln - İstanbul (Atatürk) arası ekonomi sınıfı uçak bileti
   
  * 2017 Yapımı 5* Dlx Nehir gemisinde, 6 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
   
  * Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
   
  * Gemideki eğlence ve aktiviteler
   
  * Yılbaşı özel yemeği ve canlı müzik eşliğinde Yılbaşı eğlencesi
   
  * Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti
   
   
   
  FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
   
  * Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
   
  * Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 66 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
   
  * Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
   
  * Havalimanı ve liman vergileri
   
  * Yurtdışı çıkış fonu
   

  *Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Golden Bay Tour sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Golden Bay Tour programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
  *Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.

  *Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması

  gibi force major durumlarından Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  *Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.

  *Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.

  *Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.

  *Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan Golden Bay Tour sorumlu olmayacaktır.

  * Programda (*)İşareti ile belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir.